Hakkımızda

 

 
Mükemmellik: Algan Dış. Tic. standartları uluslar arası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. Algan Dış.Tic., UDEM Uluslararası Belgelendirme Denetim Eğitim Merkezi  San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından; OHSAS 18001:2007, ISO9001:2008, ISO14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, Kalite Yönetim Sistemleri başlıklarında adı geçen sertifikalara layık görülmüştür.

Yenilik: Tamamlanan ve devam eden projelerdeki tüm mühendislik detayları devamlı sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi, daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.

Hız: Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirme ve her bir proje uygulama grubunun arzusudur.

Güvenlik: “Sıfır kaza” politikası ALGAN DIŞ TİC. İçin hem bir hedef hem bir başarıdır. ALGAN DIŞ TİC. , ofislerinde, şantiyelerinde tüm çalışanların ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık politikasını sürekli olarak uygulamaktadır.

Toplumun iyi bir üyesi olmak: Yurtiçinde ve dışında, çalıştığı projelerde toplumlar ile sürekli iç içe olmak ve bu toplumlara sürekli katkısını arttırmaktır.

ALGAN DIŞ TİC. Çalışanları: ALGAN DIŞ TİC. tüm ofis ve şantiyelerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimser; çalışanlarının şirketin hedeflerini rahat, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlar. Sahip olduğu yüksek beceri sahibi çalışan ve iş gücünün, en önemli rekabet avantajlarından biri olduğu, ALGAN DIŞ TİC. ‘in değişmez inancıdır. Bireylerin performansını geliştirmede eğitimin önemli bir unsur olduğunu ve aynı zamanda bu performansın, ALGAN DIŞ TİC. Ve müşterilerinin gurur duyabilecekleri başarılı projelere dönüşeceğini kabul eder.